Ana Sayfa Adalet Bakanlığı Feto darbe girişimi şikayet dilekçesi örneği

Feto darbe girişimi şikayet dilekçesi örneği

Feto darbe girişimi şikayet dilekçesi örneği

15 Temmuz 2016 tarihinde meydana gelen darbe girişimi sonrasında, Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet ayakta kalacağı, Hiç kimsenin milli birlik ve beraberliğimizi bozamayacağı ve tek bayrak tek yürek olan ülkemizin böyle kalacağı halkımız tarafından bir kez daha ispatlanmıştır.

Bu girişim sonrasında meydana gelen olaylarda fettullahçı terör örgütüne mensup (feto) birçok kamu görevlisi görevinden alınırken, birçok memurda yargılanmak üzere gözaltına alınmıştır.

Bu ortamı kendilerine fırsat bilen bazı çıkarcılar, husumet besledikleri kişilerin fettullahçı terör örgütüne mensup olduğundan bahisle, sıkıntı yaşaması için çeşitli eylemlere başvurmaktadırlar.

Vatandaş olarak yapmamız gereken ülkemiz bu durumda iken hükumetin yanında olarak, Başbakan ve Cumhurbaşkanımızın istediği şekilde davranarak bir bütün olmayı sürdürmeliyiz.

Bu esnada meydana gelen ve gelebilecek tüm olaylar için emniyet birimleri ve adli yargı her zaman görev başında olup, halkımız tarafından yapılacak olan şikayetler ve başvurular her zaman olduğu gibi yargı birimleri tarafından değerlendirilecektir.

Bu kapsamda sitemizden boş dilekçe örneği indirerek, yapmak istediğiniz başvurunuza göre doldurabilir şikayetinizi, suç duyurunuzu bildirebilirsiniz.

Gözaltına alınan memurlar ne yapmalı isimli yazıyı inceleyebilirsiniz.

Gerek memurlar açısından, gerekse sivil vatandaşlar açısından meydana gelen bu olay nedeniyle yaşanan olumsuzlukları dilekçenizde dile getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınız

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Cv Nasıl Hazırlanır?

Cv Nasıl Hazırlanır? Cv nasıl hazırlanır? Cv hazırlarken nelere dikkat edilmelidir? Cv özellikleri nelerdir? Cv nedir, ne işe yarar? Gelişmiş ülkelerde iş başvurularında kullanılan yöntemleri...

Ptt Personel Alımı

Ptt Personel Alımı PTT personel alımı yapacak mı? Ptt kurumlarında idari hizmetlerde çalıştırılmak üzere yapılan alımların sıklaştırıldığını görüyoruz. Devletin kamuya personel alımları ihtiyaç dahilince azalma...

Denetimli Serbestlik Dilekçesi Örneği

Denetimli Serbestlik Dilekçesi Örneği Denetimli serbestlik dilekçesi örneği nasıl yazılır? Denetimli serbestlik dilekçesi nedir ne işe yarar?  Denetimli serbestlik, Cezaevi'nde yatmakta olan vatandaşlarımız için bir...

İdari Para Cezası İtiraz Dilekçeleri

İdari Para Cezası İtiraz Dilekçeleri İdari para cezası itiraz dilekçeleri nasıl yazılır? İdari para cezası itiraz gibi bir durumla karşılaştığın zaman kesilen tutarı karşı itiraz etme...